Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Златен ролон 100гр DEPILEVE

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

„Оригинална“ рецепта за сите намени.

„Оригинална“ рецепта за сите намени.
Тенката конзистентност го прави економичен за употреба.
Идеален за широки области и нормална кожа.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе и грб.

Ролон од 100гр

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NG Златен ролон 100гр DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NG Златен ролон 100гр DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top