Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

(1 Преглед на корисник)

Цена: 95 ден

Најавете се за салонска цена

моќен ролон за цврсти и машки влакна

SKU: 6168 Категории , Ознаки: , ,

Анти-септички восок, специјално наменет за мажи.
Со својства за силна ексфолијација, не дозволува појава на враснати влакна.
Инфузијата од ЖЕН-ШЕН ја прави кожата нежна и еластична.

Тип на влакно: машки и многу цврсти влакна.
Тип на кожа: нормална.
Зони: раце, нозе, гради и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

1 преглед за Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

  1. Igor Spasov

    Igor

    одличен восок за цврсти влакна

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

  1. Igor Spasov

    Igor

    одличен восок за цврсти влакна

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top