Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златен патрон DEPILEVE 40гр

(1 Преглед на корисник)

Цена: 72 ден

Најавете се за салонска цена

„Оригинална“ рецепта за веѓи и препони

SKU: 6158 Категории , Ознаки: , ,

„Оригинална“ рецепта за веѓи и бикини.
Максимално нанесување, без да остава траги.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: веѓи и бикини.

Патрон од 40гр

 

Product Cat

Brand

Depileve

1 преглед за Златен патрон DEPILEVE 40гр

  1. Elena

    Perfect

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Златен патрон DEPILEVE 40гр

  1. Elena

    Perfect

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top