Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Банана восок (ладен) DEPILEVE 800гр

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

слатка арома со кремава текстура, за сите типови на кожа

Восокот е направен од природен бор, природен пчелин восок и екстракт од банана.
Борот ја подобрува микро-циркулацијата, пчелиниот восок ја храни кожата, а бананата делува смирувачки на иритирана кожа.
Вистински мелем.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: нозе, грб.

Конзерва од 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top