Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спа патрон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

неагресивна формула за благ третман на кожата

Луксузен восок со релакс состојки.
Исклучително течна формула, ја минимизира употребата на ленти.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе и грб.

Патрон од 100гр

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спа патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спа патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top