Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маслинка патрон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

потхранувачки восок за сува и исончана кожа

Формула со азулен (камилица) и титамиум диоксид,
идеален за сензитивна кожа и многу чувствителни области.
Препорачлив за раце, пазуви и линијата на бикините.

Тип на влакно: фини и средни.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: нозе, грб.

Патрон од 100гр

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маслинка патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маслинка патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top