Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бисер патрон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

за широки области и сува, кожа со првут

Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони.
Нежен е за кожата и темелно ги отстранува и најцврстите влакна.
Со благ мирис на магнолија.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: нозе и грб.

Патрон од 100гр

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бисер патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бисер патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top