Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Апликатор за 100гр Патрон DEPILEVE

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

се менува по секоја употреба (хигиенски)

Апликатор за нанесување на восок за една употреба (хигиенски).

 

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top