Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Алое Вера патрон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

за регенерирање и длабока хидратација на кожата

Активните состојки во алое вера гелот,
ја регенерираат и длабински ја навлажнуваат кожата.
Фин и нежен за кожата.

Тип на влакно: фини, медиум и груби влакна.
Тип на кожа: нормална и чувствителна.
Зони: раце, нозе и грб.

Патрон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алое Вера патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алое Вера патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top