Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Топилка за парафин DEPILEVE 1,5кг

(1 Преглед на корисник)

Цена: 3,900 ден

Најавете се за салонска цена

со регулатор за 2 нивоа на топлина: 55ºC и 65ºC

Класична топилка за парафин со регулатор за 2 нивоа на топлина: 55ºC и 65ºC.
Удобен сад за целосно потопување на дланките и стапалата, со обележан min и max.
Во релаксирачка портокалова-крем боја.
Product Cat

Brand

Depileve

1 преглед за Топилка за парафин DEPILEVE 1,5кг

 1. Вера Ванчова

  Би сакала да порачам
  1 топилка за парафин,
  1 пакување Парафин анти скептик од чаено дрво,
  1 пакување чистач на парафин 250ml.
  Може ли да ми кажете колку ќе ме кошта? Дали би можеле да ми го испорачате во Скопје?

  • Igor Spasov

   Igor

   Salonskite ceni i poracki ke mozete da gi vidite so najava na web stranata.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Топилка за парафин DEPILEVE 1,5кг

 1. Вера Ванчова

  Би сакала да порачам
  1 топилка за парафин,
  1 пакување Парафин анти скептик од чаено дрво,
  1 пакување чистач на парафин 250ml.
  Може ли да ми кажете колку ќе ме кошта? Дали би можеле да ми го испорачате во Скопје?

  • Igor Spasov

   Igor

   Salonskite ceni i poracki ke mozete da gi vidite so najava na web stranata.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top