Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Правосмукалка за маникир 858

Цена: 1,450 ден

Најавете се за салонска цена

колектор за струготини од нокти

Модерен колектор на струготини од нокти.

 

Scroll to top