Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро за брановидна коса (тројно) MP Hair

(1 customer review)

Цена: 3,100 ден

Најавете се за салонска цена

лесно, ергономско фигаро за таласи и лелеави форми

SKU: MP020 Categories: , Tags: , ,

Ергономско фигаро за правење на брановидни форми.

 

 • Лесно и брзо
 • Регулатор на температура од 50°C до 200°C
 • Ја постигнува саканата температура за неколку секунди
 • Гумена рачка за да не се лизга апаратот при работа
 • Долг електричен кабел, се витка 360°
 • Дигитален дисплеј

 

Упатство за употреба: Вклучете ја во струја и подесете ја температурата.

Работете по секции на косата. Да се обрне внимание да не доаѓа до предолго

изложување на косата на топлина, за да не се исуши влакното.

1 review for Фигаро за брановидна коса (тројно) MP Hair

 1. Евица

  Изгледс интересно. Би сакала да нарачам

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

1 review for Фигаро за брановидна коса (тројно) MP Hair

 1. Евица

  Изгледс интересно. Би сакала да нарачам

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top