Јонски супер-моќен фен (со Ferrari мотор) BaByliss PRO

силен млаз на воздух, минимална тежина и ниски вибрации (побрзо сушење)

SKU: ET011-1 Categories: , Tags: , , , ,
Сподели

BaBylissPRO Volare V1 Dryer со мотор дизајниран од Ferrari е супер-моќен,
луксузен фен за професионална употреба (италијанска изработка).

Главна предност е силниот млаз на воздух, минимална тежина и ниски вибрации.
Обезбедува побрзо сушење со досега невидени перформанси.

Предности:

  • Грејач од нано-титаниум
  • Јонски генератор со 3 порти
  • Ергономско куќиште во оригинална црвена Ferrari боја
  • Турбо копче за инстант зголемување на моќноста
  • 6 нивоа на топлина
  • Кабел долг 10 стапки (не се заплеткува)
  • 2000 Wat
  • 125 volt

Фенот е нов стандард во обликувањето коса!

Јонски супер-моќен фен (со Ferrari мотор) BaByliss PRO
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.