ФЕН СО ШИРОК/ТЕСЕН ДОДАТОК ЗА ВОЗДУХ ETI

лесен, ергономски, со 3м  кабел

SKU: ET011 Categories: , Tags: , , ,
Сподели

ETI Stratos 6900 Xtra Power е професионален фен, многу лесен за манипулација.
Тивко работи, ергономски се прилагодува на обликот на раката и пријатен е за употреба.

Со дополнителен доток на восок од стандардните фенови и кабел долг 3 метри,
ви овозможува дополнителна моќност и слобода на движење.

Предности:

 • Керамичка решетка за дување
 • Нов тип на мотор, италијанска изработка
 • UV залемен филтер
 • Обвивка од поликарбонат (против кршење)
 • Опција за ладно дување

Перформанси:

 • 540гр
 • 2500W
 • 2 брзини
 • 3 метри кабел

Додатоци:

 • отвор за широко дување
 • отвор за тесно дување

Боја: Бела

ФЕН СО ШИРОК/ТЕСЕН ДОДАТОК ЗА ВОЗДУХ ETI
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.