Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Борер за машинка – Small Flame

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6593/1-2 Категории ,

Керамички борери за електрични турпии

  • F – фина
  • M – средна
  • C – груба
Scroll to top