Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Машинка за маникир (електрична турпија) BQ-206

Цена: 5,200 ден

Најавете се за салонска цена
Вртежи во мин. 25000/30000
Јачина на мотор 20w
Напон 12V
Scroll to top