Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тексас торба TERMIX®

Цена: 870 ден

Најавете се за салонска цена

Оваа лесно преносна торба е вашата нова подвижна фризерница. Одлична е за спорт, патувања и долги прошетки.

Категорија Ознаки: , ,

Практична Торбица од тексас со бела широка рачка (4 прегради)

Напомена: Оваа торба не е достапна за индивидуална продажба. Влегува во TERMIX® сетот со Тексас торба.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top