Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ за фризери + ГРАТИС торба (за домашни посети) TERMIX®

Цена: 9,740 ден

Најавете се за салонска цена

Оваа лесно преносна торба е вашата нова подвижна фризерница

Торба (тексас) со сет од:

  1. Практична Торбица од тексас со бела широка рачка (4 прегради)
  2. Комплет од 5 основни Четки за нормална коса TERMIX® Evolution ( Ø17 мм, Ø23 мм, Ø28 мм, Ø32 мм, Ø43 мм). Го намалуваат времето на сушење на косата за 30% од традиционалните алуминиумски четки
  3. Рачно Огледало (за клиентот да може да си ја види косата одзади)
  4. Професионален Фен SECADOR COMPACTO 4300 TERMIX® против дехидрирање на косата. Тежина 850 грама. Има 2 брзини, 3 нивоа на температура и копче за ладен воздух. Удобен, ергономски фен, лесен за работа (со отстранлив филтер)
  5. Вклучува 2 различни големини на ротирачки Насочувачи на воздух (за фен)

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ за фризери + ГРАТИС торба (за домашни посети) TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ за фризери + ГРАТИС торба (за домашни посети) TERMIX®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top