XXL Керамичка + јонска четка со 100% природни влакна (округла) OLIVIA GARDEN

супер-голема четка за добивање екстремен волумен

Сподели

Четка за стилизирање што нежно го масира скалпот и лесно ја отплеткува косата.
Применува јонска технологија, за да го врати балансот на влакното и кожата на главата.
Косата станува мека, мазна и сјајна. Се користи за волуменозни фризури.
Ергономски дизајн. Со 100% природни влакна од вепар.

XXL Керамичка + јонска четка со 100% природни влакна (округла) OLIVIA GARDEN
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.