Керамичка + јонска четка голема (округла) OLIVIA GARDEN

мала кружна четка за фенирање кратка коса и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)

Сподели

Четка за стилизирање што нежно го масира скалпот и лесно ја отплеткува косата.
Применува јонска технологија, за да го врати балансот на влакното и кожата на главата.
Косата станува мека, мазна и сјајна. Се користи за фенирање и обликување.
Ергономски дизајн.

Керамичка + јонска четка голема (округла) OLIVIA GARDEN
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.