Дрвена четка со 100% природни влакна (округла) и јонска база MP HAIR 24мм

природни материјали, за зачувување на балансот на влакното и кожата на главата

Сподели

Четка за стилизирање што нежно продира низ косата и не ја кине.
Од природни материјали, за зачувување на балансот на влакното и кожата на главата.
Косата станува мека, мазна и сјајна. Се користи за волуменозни фризури.
Ергономски дизајн. Со 100% природни влакна од вепар.

Дрвена четка со 100% природни влакна (округла) и јонска база MP HAIR 24мм
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.