Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ДУО Керамичка + јонска четка (со 100% природни влакна) OLIVIA GARDEN

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

анти-статик, двострана четка со природни влакна за фенирање и расчешлување (со додаток за раздвојување патец и прамени)

Четка за стилизирање што нежно го масира скалпот и лесно ја отплеткува косата.
Применува јонска технологија, за да го врати балансот на влакното и кожата на главата.
Косата станува мека, мазна и сјајна. Се користи за фенирање и обликување.
Ергономски дизајн. Со 100% природни влакна од вепар.

Scroll to top