Дрвена четка со 100% природни влакна со мека рачка (округла) MP HAIR 33мм

природни материјали, за зачувување на балансот на влакното и кожата на главата

Сподели

Четка за стилизирање што нежно продира низ косата и не ја кине.
Од природни материјали, за зачувување на балансот на влакното и кожата на главата.
Косата станува мека, мазна и сјајна. Се користи за волуменозни фризури.
Ергономски дизајн. Со 100% природни влакна од вепар.

Дрвена четка со 100% природни влакна со мека рачка (округла) MP HAIR 33мм
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.