Четка за медиум дебелина на влакно (против дехидрирање) Ø28 TERMIX

единствената четка, што го контролира проблемот со дехидрирање на влакното (30% намалено време на фенирање)

Сподели

Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна, за коса со средна дебелина (склона на сушење). TERMIX® Evolution Basic е единствената четка, што го контролира проблемот со дехидрирање на влакното. Дизајнот на тубата и дебелината на јонските влакна, се прилагодени да ја задржуваат водата и маслата во срцевината на влакното. Достапна во луксузна сребрена боја, во повеќе големини.

  • 10% подобра вентилација од стандардните четки (заради широките дијамантски отвори во облик на дијамант)
  • Површина отпорна на топлина до 300ºC
  • Супер-брза работа (30% намалено време на фенирање)
  • Нелизгава и нелеплива површина (заштита од средства за стилизирање)
  • Ергономски дизајн (удобна за долготрајна употреба)

 

Четка за медиум дебелина на влакно (против дехидрирање) Ø28 TERMIX
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.