Алуминиумска четка Ø43 (-50% побрзо фенирање) TERMIX

широка четка за измазнување, стилизирање и крупни кадрици  (со додаток за раздвојување патец и прамени)

Сподели

Професионална алуминиумска термална четка со најлонски влакна, идеална за сите типови на фризури. Алуминиумот подолго ја задржува топлината за време на фенирањето (го редуцира времето на фенирање за -50%), во споредба до дрвена четка.

  • Еластични влакна, отпорни на топење од топлина
  • Распоредот на влакната под агол од 90° подобро пенетрираат во косата
  • Специјално дизајнирани отвори, за поголем проток на воздух
  • Ергономски дизајн
  • Водоотпорна

 

 

Алуминиумска четка Ø43 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.