Супер пакети (органски) за бричење и нега на брада

СУПЕР ПАКЕТ БР.1 (за мажи со брада)

Се што ви е потребно за секси брада, кожа и коса:

  1. ШАМПОН ЗА БРАДА +
  2. МАСЛО ЗА НЕГА НА БРАДА +
  3. ШАМПОН ЗА КОСА/ТЕЛО

Шампон за Брада INSIGHT 250мл (Organic)
Се препорачува за секојдневна употреба. Емулзијата од Активни состојки,
длабински го навлажнува лицето, и брадата станува мека и хидрирана.
Упатство за употреба: Нанесете на мокра брада, масирајте и исплакнете.

Масло за нега на Брада INSIGHT 50мл (Organic)
Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот.
Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.
Упатство за употреба: Втријте неколку капки на дланките и измасирајте ја брадата и мустаќите.

2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.
Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот,
се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

https://www.depileve.mk/wp/shop/mazi/insight-man-paket1/

———————————————————————–

СУПЕР ПАКЕТ БР.2  (за мажи без брада)

Се што ви е потребно за секси брада, кожа и коса:

  1. МАСЛО ЗА ПРЕЦИЗНО БРИЧЕЊЕ +
  2. AFTER-SHAVE+
  3. ШАМПОН ЗА КОСА/ТЕЛО

Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)

Масло со 2 Функции:
Го олеснува бричењето и ја негува кожата;
Хранливо масло што ја отплеткува брадата.
Упатство за употреба: Нанесете неколку капки на лицето пред бричење.
Заштитува од иритација.

2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)
Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.
Упатство за употреба: ​Веднаш по бричењето, нанесете на чист врат и лице.

2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.
Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот,
се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

https://www.depileve.mk/wp/shop/mazi/insight-man-super-paket2/

Супер пакети (органски) за бричење и нега на брада
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.