Крема од метеор за подмладување

Скапоцена состојка од вселената со невидена концентрација на:

  • калциум,
  • железо и
  • магнезиум

во форма што кожата лесно ја апсорбира.

Тајна родена меѓу ѕвездите- Еликсир за подмладување, со инфузија од уникатна и скапоцена состојка
од вселената, постара од 4,5 милијарди години: ЕКСТРАКТ ОД МЕТЕОР

Текстура: серум

ANESI Celestial Secret 

Достапен и во формула за мажи: 

ANESI Men Secret серум

Ефекти од серумот од метеор:

  • Зацврстува
  • Заштитува на клеточно ниво
  • Стимулира дефинирање на кератиноцити
  • Зајакнување на бариерата на кожата
  • Помага за згуснување на ткивата на кожата
  • Ги измазнува брчките

Активни состојки: Екстракт од метеорит, 4 драгоцени минерали, 2 растителни екстракти.

Ја згуснува кожата!

Крема од метеор за подмладување
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.